KLUB SE OPĚT OTEVŘE V SRPNU!

TREFIT PROFIT KLUB

Jste připravena zvýšit vaše tržby už za 90 dní?

Klub je uzavřené členství pro majitelky e-shopů, které chtějí vybudovat svůj tým, zjednodušit své podnikání a zvýšit svůj zisk – aby mohly vydělávat více a přitom pracovat méně.

・Pravidelné tržby・jasný plán・komunita e-shopařek・

Nechte mě hádat

Jste jednou ze dvou e-shopařek:

1. Máte první objednávky, ale zatím jste na vše sama

2. máte pravidelný přísun objednávek a menší tým, který je potřeba vést a rozvíjet

Co když vám řeknu, že můžete vybudovat úspěšný e-shop podle sebe?

Nemusíte ve svém podnikání trávit 16 hodin denně. Nemusíte růst o stovky procent a hledat investory. Nemusíte mít plán, kdy firmu prodáte. Nemusíte si vybírat mezi podnikáním a mateřstvím.

Jde to i jinak..

Trefit profit Klub je místem, kde se mnou oslavíte každou část vašeho života. Ukážu vám, jak vytvořit ziskové podnikání už od prvního dne. Naučíte se, jak vybudovat dlouhodobé podnikání, ve kterém vám jako majitelce bude dobře a které není jen projektem pro jeho budoucí prodej.

v klubu s nadšením vítáme ženy, které své podnikání spojují s mateřstvím nebo dalším zaměstnáním.

Představuji vám

Trefit Profit Klub

Vstupte do uzavřeného členství pro majitelky e-shopů a zbavte se chaosu ve vašem podnikání, sestavte si jasný plán a získejte  osvědčené e-commerce know how. Bez omáčky a zbytečné teorie. 

Pro úspěšný e-shop nepotřebujete vědět všechno. Potřebujete dělat správné věci.

Klub by mohl být knihovnou návodů, lekcí a teorie od A do Z. Já jsem ale e-shopařskou cestou k růstu prošla už před vámi a vím, že k milionům v tržbách nemusíte dělat vše, co vás napadne, ale stačí vám ovládnout 5 základních pilířů. 

Trefit profit 5 pilířů růstu

01. Brilantní produkt & kampaně

Bez zdravé marže, správně nastavených cen, jasné odlišitelnosti a prodejních kampaní to nepůjde. 

02. Optimalizovaný web

E-shop není vitrínou pro vaše produkty, je to hlavní zdroj vašich objednávek. Optimalizujte ho pro maximální výkon. 

03. Jasné finance & procesy

Přehled v příjmech a kontrola nákladů. Jasná práce s financemi. Dobře nastavené procesy. To vše je základem pro hladký růst a e-shop fungování.

04. Silná komunita & placená reklama

Komunita vám bude přinášet objednávky “zdarma”, Placená reklama bude motorem vašeho růstu. 

05. Růstový mindset & produktivita

Nastavená hlava, která vás nebude brzdit. Práce s prioritami a vaším kalendářem zajistí efektivitu a zamezí vyhoření. 

↓ TAKTO VÁM KLUB POMŮŽE ZVÝŠIT TRŽBY e-shopu ↓

úvodních 6 týdnů v klubu

E-shop Akcelerátor

Nejdůležitější část Klubu! 6 nabitých týdnů, které posunou vaše e-commerce schopnosti o level výš. 

Během 6 týdnů budete znát vaše marže a správně nastavíte ceny vašich produktů. Vytvoříte si 3 letou vizi i roční plán. Naučíte se pracovat s průměrnou hodnotou objednávky, která je pro růst zásadní a budete přesně vědět, jak zlepšit váš e-shop. Naučíte se tvořit komunitu věrných fanoušků a navedu vás prvními kroky k úspěšné Facebook a Instagram reklamě. 

Jak to funguje?

navazující vzdělávání

Pravidelné workshopy

workshopy stavíme efektivně:

1x měsíčně na vás v Klubu čeká expertní setkání, které se opírá o 5 klubových pilířů, jako je psaní popisků produktů, správa Facebook reklam nebo tvorba produktových fotografií.

1x měsíčně se také potkáváme online spolu. Formát setkání se střídá od hot seat koučování přes odborný workshop s pohledem za oponu mého e-shopu nebo audity vašich prací. 

úspora času

E-shop Byznys Kit

Nevymýšlejte kolo a neztrácejte čas. Nejdůležitější tabulky a šablony, které ve vašem e-shop podnikání potřebujete, jsem za vás již vytvořila. 

Vstupem do klubu získáte okamžitý přístup k:

dlouhodobá podpora

Komunita podporujících žen

Nejlepší místo pro pomoc s vašimi otázkami a výzvami, které vám podnikání přináší. Vy se ptáte a já i členky do pár okamžiků odpovídáme.

Co vám komunita přinese?

KDYŽ ČLENKY HODNOTÍ KLUB:

"V Klubu jsem rok a byl to nejlepší rok mého života. Klub je ta nejlepší podnikatelská věc, co jsem poznala."

Využijte poslední možnosti do konce září 2024, kdy je Klub otevřen. Je to jediný čas, kdy se do Klubu přidat a získat tak i mou podporu při přípravě na vaši nejsilnější sezónu Vánoc.

„Před Klubem jsem své podnikání vnímala jen jako koníček. Teď ho beru vážně.“

“Před vstupem do Klubu jsem e-shop vyřizovala doma, tržby na e-shopu nižší než průměrná mzda zaměstnance. Po roce v Klubu mám vlastní dílnu, dvě ženy v týmu, opustila jsem zaměstnání a zvedla tržby o 300 % oproti tomu, co jsem na začátku roku plánovala. Klub mi dal prostě všechno. Směr, vizi, organizovanost, sílu jít dál a disciplínu.

Magdalena Krupilová / Divokrásno

“Než jsem vstoupila do Klubu brala jsem svou tvorbu jmenovek spíš jako koníček. Až vstupem do Klubu se to změnilo tím směrem, že jsem to začala brát opravdu vážně a zjistila jsem, jak se vlastně takový úspěšný e-shop buduje.”

Lenka Havelka / Fontily

“Klub mi dal vnitřní motivaci nehledat výmluvy, ale na svém podnikání makat. To co Eliška s Klubem vytvořila není jen teorie, je to praxe a to co předává a s jakou energií má spolu s komunitou skvělých žen mnohem mnohem větší hodnotu než je měsíční platba za Klub.”

Senta Pavlata / Zomael

“Díky Klubu jsem si stanovila jasné krátkodobé i dlouhodobé cíle. Zjistila jsem, jakou mám opravdovou marži. Založila jsem si další účty a mám tak konečně pořádek a přehled ve financích. Pochopila jsem, že bez FB reklamy se pořádně nehnu a že modré tlačítko nestačí. Zavedla jsem newsletter. Věnuji se svému IG publiku. A hlavně mi Klub přinesl obrovskou radost z mé práce a pocit, že když nevím kudy kam, mám se kam obrátit a kde hledat odpovědi, rady a tipy.”

Jana Kolářová / JK Suit up!

“Před vstupem do Klubu jsem začala poslouchat Elišky Podcasty, kdy jsem věděla, že chci eshop, jen jsem ještě netušila, jak se to vše vyvine, takže první kolo jsem vynechala. V březnu jsem nastoupila do Klubu, bez e-shopu, cenotvorby, povědomí o reklamách. Nevěděla jsem nic, ale jela hezky krok po kroku a myslím, že Eliška má extrémní podíl na tom, co za jízdu letos zažívám. V Klubu jsem spíše tichým pozorovatelem, ale byl mi v rozjezdu extrémním pomocníkem, protože to, co v něm je všechno za hodnotné informace, to opravdu nikde nenajdete.”

Romana Sklář /  Alfiestore

“Díky Klubu jsem se stala podnikatelkou, která svoji firmu řídí. Vím co dělat dál, aby firma rostla a já mohla více odpočívat a nebýt v ní na 300%, jinak by se vše zhroutilo. Podnikání a značka vyrostla, já začala více plánovat, více vyhodnocovat a více si propojovat jednotlivé události a kroky. Díky této postupně analýze dokážu lépe pracovat s financemi, cashflow, penězi uloženými v zásobách. Více deleguji, také více “kontroluji” a vyžaduji. Podpora podnikatelek a Elišky mi byla ročním darem. A já opravdu vidím tu velkou změnu, hlavně v mindsetu a plánech do budoucna.”

Gábi Hrdina / Utukutu

The Bonus Splash-Zone:

Cupcake ipsum dolor sit amet. Liquorice biscuit pie donut dessert. Oat cake wafer sugar plum tootsie roll cake sugar. Tiramisu candy cotton candy tiramisu gummi bears. Cake tootsie roll cake candy cupcake caramels pastry.

$149 value

Bonus Title Name Goes Here

Marshmallow biscuit topping sugar plum cookie topping sweet carrot cake chupa chups.

$99 value

Bonus Title Name Goes Here

Lollipop chupa chup gummies sweet cupcake sweet dessert macaroon tiramisu caramels cake.

$79 value

Bonus Title Name Goes Here

Wafer cotton candy chocolate bar caramels gummies sesame snaps tart pudding brownie.

・Business・Motivational・Real Talk・Marketing ・Business・Motivational・

6 týdenní E-shop Akcelerátor

2x Měsíčně tématické workshopy

E-shop Byznys Kit

Komunita 200+ žen

Vlastní klubová mobilní aplikace

vyberte si svou cestu

Celková hodnota je více jak 60 000 Kč ročně.

Výhodné (Ušetřete 3240 Kč)

ROČNÍ PLATBA (53 Kč / denně)

1 606 Kč/měsíc

Flexibilní

MĚSÍČNÍ PLATBA (63 Kč / denně)

1 890 Kč/měsíc

garance spokojenosti

Záleží mi na vaší spokojenosti

Pokud aktvině absolvujete E-shop Akcelerátor, budete mít splněny všechny úkoly a nebudete spokojená s Trefit profit Klubem, vrátím vám peníze.

Jak to funguje?

Krok 1:

Zašlete přihlášku

Klub je výběrovým členstvím, abych si byla jistá, že vám může opravdu pomoci. 

Krok 2:

Ohlídejte váš e-mail

Po týdenním sběru přihlášek vám dorazí e—mail s rozhodnutím o ne/přijetí. 

Krok 3:

Přihlaste se do Klubu

V případě přijetí budete mít 4 dny se do Klubu přihlásit. Poté možnost vstupu do Klubu zaniká.

NEJSTE SI JISTÁ, ŽE JE KLUB PRO VÁS?

Pak máte asi jednu z těchto myšlenek:

"Co když na to nebudu mít čas?"

Chápu. Nebudu tvrdit, že vám bude stačit 5 minut týdně. Co ale vím je to, že pokud do svého podnikání zavedete jen jednu novou šablonu nebo si poslechnete a zrealizujete jen úkoly z jednoho workshopu každý měsíc, uvidíte ve svém podnikání obratem výsledky.

"Těch informací je všude spousta. Potřebuju další?"

Klub jsem sestavila tak, aby nebyl jen místem s dalším přívalem informací, ale hlavně aby to byl nástroj, který vás donutí k akci. Krok za krokem budete postupovat kupředu směrem k vašemu vytouženému podnikání.

"Co když nebudu stíhat online setkání?"

Žádný problém. Do 24 hodin získáte záznam a v komunitě se kdykoliv můžete zeptat ostatních členek nebo přímo mě na cokoliv, co ve vašem podnikání zrovna řešíte. V Klubu máme členky, které se aktivně účastní všech setkání a aktivně komunikují v komunitě. Máme tam ale i takové členky, které se spíše věnuji Klubu ve svém vlastním čase a tempu a i tak vidí ve svém e-shopu výsledky. To, jak Klub využijete, je jen na vás.

"Nemám na to finance."

Ale finance na to, dotovat své podnikání, máte? Čím dříve vytvoříte z vašeho e-shopu fungující ziskové podnikání, které zaplatí vás i váš tým, tím dříve si budete moci dovolit finanční svobodu. Jsem přesvědčená, že za méně než 53 Kč denně, které budete investovat do Klubu, nikde jinde podobnou podporu nenajdete.

pro koho klub je:

Je členství právě pro vás?

Nebudu vám lhát. Trefit profit Klub není pro každého. Máme jasná kritéria, která nám pomáhají zajistit to, aby do Klubu vstupovaly takové ženy, pro které bude členství maximálně přínosné. 

Klub NENÍ pro vás pokud:

Klub JE pro vás pokud:

Ještě jsme se nepotkaly?

Krásný den, jmenuji se Eliška

Jmenuji se Eliška Krajíčková a jsem zakladatelkou e-shopu Sparkle Moments. Vybudovala jsem miliónové podnikání, jehož obrat pravidelně každý rok zdvojnásobujeme a s ním i jeho zisk. 

Mám 8+ let zkušeností v oblasti e—commerce, online marketingu a projektového řízení. Pracovala jsem mimo jiné i  pro značky ZOOT nebo Pietro Filipi. V roce 2018 jsem jako koníček založila e-shop Sparkle moments. Ten se stal naplno mým ziskovým podnikáním a já vás naučím, jak toho můžete dosáhnout i vy.

„Bez Elišky pomoci a Klubu by dnes už můj e-shop možná neexistoval."

“Díky vstupu do Klubu a Elišky vedení jsem odvedla ohromný kus práce, bez ní bych to nezvládla a nevěděla, jak vlastně na to úspěšné e-shopové podnikání. Možná už by dnes ani žádný e-shop neexistoval.”

Dominika Králíková / LovelyHerbs

“Rozhodně jsem díky Klubu udělala spoustu věcí, které bych bez něj vůbec neřešila nebo mnohem bolavěji, déle, pomaleji. Pomáhá mi prioritizovat úkoly, posouvat podnikání dál. Za ten rok v klubu jsem se se svým e-shopem etablovala, konkurence mě začala dost vnímat a jsem přesvědčená, že bez Klubu, Elišky podpory a holek, které jsem díky Klubu poznala by to tak nebylo.”

Andrea Okáčová / Sókit

“Díky Elišce a Klubu jsem se naučila hlavně delegovat a za spoustu věcí už odpovídá někdo jiný. Konečně mám kolem sebe komunitu e—shopařek, se kterou můžu cokoliv sdílet, přijít si pro radu a mít podporu Elišky a samozřejmě oceňuji i její nabité workshopy plné know how a zkušeností.”

Dominika Podhráská / Mámy v rejži

As seen in:

FAQ

Nejčastější otázky zodpovězeny

Tady najdete odpovědi na nejčastější otázky. Pokud zde vaše otázka chybí, pošlete mi ji na : info@trefitprofit.cz

Přihlásit se můžete do 23. dubna. Úvodní setkání v Klubu proběhne v pondělí 29. dubna v 18:00. 

Pokud jste již prodala pár svých produktů a plánujete ho spustit v nejbližších týdnech a pracujete na jeho přípravě, tak ano. Musíte ale v přihlášce uvést jasné datum, kdy ho plánujete spustit.

Další kolo přihlášek proběhne až na konci září. Během léta se také společně v Klubu připravíme na hlavní vánoční sezónu. Pokud ji chcete vytěžit naplno, je potřeba vstoupit už nyní.

Pokud opět projdete úvodním dotazníkem, tak ano. Již ale budete platit novou vyšší cenu a musíte počkat na termín, kdy se opět otevřou brány do Klubu. 

100 % vzdělávacích setkání je online. Zavedly jsme také neformální snídaně v jednotlivých větších městech, kde se můžete potkat s dalšími e-shopařkami. Online dává prostor pro vzdělání všem, offline zase milujeme pro společná setkání!

Vyberte si svou cestu

Jste připravena nakopnout vaše e-shop podnikání?

Nejvýhodnější

1 roční platba se slevou 15 %

19 278 Kč

Nejflexibilnější

měsíční platba na min. 3 měsíce

1 890 Kč

Propojme se

Máte ještě otázku?

Výborně! Milujeme povídat si se ženami o Klubu a o tom zdali je to správná volba právě pro ně. Napište nám na info@trefitprofit.cz a obratem se vám ozveme. 

© TREFIT PROFIT  |  OBCHODNÍ PODMÍNKY |  ZÁSADY OCH. OS. ÚDAJŮ